Arkadia - Logo
Strona Główna Firma Oferta Cennik Przetargi Kontakt
Zarządca
Zarządca Nieruchomości


Aby skutecznie, szybko i solidnie obsłużyć nasze wspólnoty podpisaliśmy kilka umów o stałej współpracy z firmami z branży ogólnobudowlanej, elektrycznej oraz hydrauliczno-kanalizacyjnej.

Niezależnie od powyższego nawiązyjemy doraźną współpracę z firmami wskazanymi przez Wspólnoty Mieszkaniowe lub organizujemy przetarg a przedstawiciele wspólnoty dokonują oceny złożonych ofert i wybierają tę najlepszą pod względem solidności wykonania i umiarkowanej ceny.
Co Nas Wyróżnia?Proponujemy właścicielom lokali stały kontakt z zarządcą poprzez kontakt bezpośredni w siedzibie naszej firmy na ulicy Nowowiejskiej, kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę e-mailową a także skrzynki kontaktowe. Skrzynki rozmieszczamy w holu każdej klatki schodowej a słuzą do składania pisemnych wniosków i zapytań poszczególnych właścicieli. Odpowiedź na zapytanie udzielamy właścicielowi lokalu w formie telefonicznej, e-mailowej lub listowej. W sytuacjach ważnych dla Wspólnoty Mieszkaniowej proponujemy bezpośrednie spotkania z właścicielami w obrębie nieruchomości.

W dni wolne od pracy oraz w godzinach wieczorowo-nocnych, mieszkańcy administrowanych przez nas nieruchomości mogą zwrócić się z prośbą o pomoc dzwoniąc pod następujące telefony alarmowe:
roboty hydrauliczne i kanalizacyjne: 663 152 510
pogotowie instalacyjno elektryczne: 606 910 142 , 071 348 65 11
roboty ogólnobudowlane: 603 223 109
Zakres Usług
  • roboty konstrukcujne,
  • roboty elewacyjne,
  • roboty dekarskie
  • roboty malarskie,
  • roboty hydrauliczno - kanalizacyjne,
  • roboty elektryczne.